جمعه ٠١ بهمن ١٤٠٠
شرکت سرمایه گذاری بوعلی


در محیط پویا و رو به رشد کنونی، نقش سرمایه‌گذاری در توسعه اقتصادی کشورها امری اجتناب‌ناپذیر بوده و بازار سرمایه نیز بعنوان آینه تمام نمای اقتصاد کشورها، با استفاده ازهدایت وجوه حاصل از پس‌اندازها و سرمایه‌گذاری افراد به بخش‌های موردنیاز کشور، می‌تواند زمینه افزایش تولید، بهره‌وری، رشد و توسعه اقتصادی و در نهایت افزایش رفاه حال عمومی را فراهم آورد. شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی (سهامی‌عام) که از آذرماه سال 1390 تحت تملک و مدیریت بانک دی (بانک ارزش‌آفرین) درآمده است، حاصل سرمایه‌های کوچک، اما ارزشمند ده‌ها هزار سهامداری است که بخشی از این سرمایه‌ها بطور مستقیم و بخشی دیگر نیز از طریق گروه مالی دی بعنوان نماینده مجموعه گسترده‌ای از خانواده‌های معظم و معزز شهدا و ایثارگران در این مجموعه به امانت سپرده شده است. بی‌شک، عمده‌ترین اهداف این شرکت، توسعه و رشد اقتصادی میهن عزیزمان ایران بطور اعم و ثروت‌آفرینی و خلق ارزش برای سهامداران بطور اخص می‌باشد.

بانک دی بعنوان سهامدار عمده شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی با مدیریت صحیح و یکپارچه خود، موفقیت‌ها و افتخارات گسترده‌ای را نصیب خانواده بانک دی و سهامداران محترم خود نموده است. شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی نیز بعنوان عضوی از این خانواده بزرگ با برنامه‌ریزی مداوم، بکارگیری استراتژی‌ها و دانش نوین مالی، تشخیص صحیح و بهنگام دوره‌های رونق و رکود بازار و یافتن گزینه‌های مناسب سرمایه‌گذاری در کنار استفاده بهینه از منابع در اختیار، همواره سعی در کسب بازدهی متناسب با ریسک‌های مربوطه داشته است. همچنین این شرکت تنها بر ورود و سرمایه‌گذاری در بازار بورس اوراق بهادار بسنده نکرده و در حوزه‌های مختلف از جمله مشارکت در طرح های تولیدی و صنعتی و بازرگانی نیز فعال می‌باشد که نشان از منظور نمودن همه‌جانبه فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود می‌باشد. امید است در سال‌های آتی نیز با مشارکت هر چه بیشتر سهامداران محترم، در افزایش منابع در دسترس جهت ورود به پروژه‌های بزرگتر و سودآور، بازدهی بیشتری عاید سهامداران شده و به غایت «افزایش ثروت سهامداران» جامه عمل پوشد.

مدیریت و پرسنل شرکت سرمایه گذاری بوعلی، طی نمودن مسیر پرفراز و نشیب پیش‌رو و عملکرد درخشان به جا مانده از خود در این مسیر را همواره مرهون لطف و مرحمت بی‌پایان حضرت حق می‌دانند که در نبود آن، دستیابی به ذره‌ای از این افتخارات، محال ممکن بود. همچنین شایستگی‌ها و کمک‌های بی‌شائبه سهامدار عمده شرکت، بانک دی، که ارزش‌آفرینی و تحول را هیچ‌گاه از نظر دور نداشته را پاس می‌دارد. افزون بر آن، حمایت‌های گسترده سهامداران که پشتوانه همیشگی حرکت این مجموعه بوده را متذکر و خواستار ادامه این حمایت‌ها در آینده می‌باشد. امید است؛ به وقت جشن ملی رشد و شکوفایی اقتصادی کشور، شرکت سرمایه‌گذای بوعلی نیز به همراه سایرین با شریک بودن در گذار از بحران‌های پیش‌روی، بر خود ببالد.

دکتر سعید باقرزاده

مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

 

نقشه

سهام

مکان ما بر روی نقشه

آدرس :تهران - خیابان گاندی - کوچه یازدهم (شهاب) - پلاک 13
تلفن شرکت : 88776064
فکس: 88647728
ایمیل : info@buali.com

ارتباط با امور سهام

تلفکس امور سهام : 88794007
تلفن امور سهام شرکت : 88207510 - 88871783
ایمیل امور سهام شرکت : saham@buali.com
زمان مراجعه حضوری به امور سهام : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 15